Partnerzy:

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
Regionalna Organizacja Turystyczna jest stowarzyszeniem posiadającym osobowość prawną działającym w oparciu o przepisy ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Jest pierwszym w Polsce ustawowo powołanym przykładem organizacji działającej na podstawie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP)
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
Stowarzyszenie powstałe z połączenia w 1950 roku Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego i Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, grupujące turystów i krajoznawców. Towarzystwo stawia sobie za zadanie upowszechnianie na terenie Polski turystyki kwalifikowanej i krajoznawstwa.
Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Łodzi
Działa w Łodzi od 1981 roku i jest jedną z kilkunastu organizacji tego typu w Polsce. Działalność ma za cel propagowanie turystyki górskiej wśród młodzieży licealnej oraz w środowisku akademickim Łodzi. Warto podkreślić, że SKPB Łódź jest organizacją NON – PROFIT.
Speleoklub Łódzki
Speleoklub Łódzki powstał w 1996 r. w Oddziale PTTK Łódź Polesie im. Jana Dylika. Jednak będąc jednym z założycieli obok Rafała Szczota i Przemysława Sękowskiego działalność turystyczno jaskiniową zaczęliśmy już od roku 1989. W roku 1994 ukończyliśmy z P. Sękowskim kurs taternictwa jaskiniowego w Speleoklubie Częstochowa PTTK, a rok później R. Szczot.
Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu Retendo
Działa od 1998 roku. Jednakże jej geneza sięga roku 1990. Właśnie wtedy, zaczęliśmy zgłębiać tajniki ekstremalnych sportów wodnych. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie kajakarstwem górskim, później, w miarę rozwoju, zaczęliśmy zgłębiać tajniki innych dyscyplin, których elementy są wykorzystywane w naszej dyscyplinie: techniki linowe, canyoning, pierwsza pomoc przedmedyczna...
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
AOIA to miejska instytucja kultury powstała w 2005 r. z połączenia Akademickiego Ośrodka Kultury i legendarnego Teatru 77. Działalność Ośrodka koncentruje się na aktywizacji społeczności akademickiej w przestrzeni związanej z kulturą i sztuką. Promuje innowacyjność, kreatywność i pomysłowość, a także ogromny entuzjazm, jaki niezmiennie towarzyszy inicjatywom młodzieżowym.
Stacja Nowa Gdynia
Pod jednym dachem 10.000 m² powierzchni do uprawiania sportu. Można tu znaleźć wszystko, co potrzebne dla utrzymania zdrowia, poprawienia kondycji lub zaspokojenia potrzeby współzawodnictwa. Nowoczesna infrastruktura spełniająca wymogi federacji i organizacji sportowych.