IGMiT na Facebook'u
Strona czasopisma Turyzm
Repozytorium UŁ
Projekt InfoGeoLog
medal PTTK
Pogoda ICM
konfraternia
Aktualności turystyczne
Wiadomości turystyczne
Więcej
Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego
Instytut Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji

Absolwenci

Zawarte na tej stronie informacje obejmują doniesienia medialne, reportaże, prywatne inicjatywy, projekty i prezentacje działalności zawodowej związane z turystyką, hotelarstwem, rekreacją i gastronomią, realizowane przez naszych studentów, absolwentów i pracowników.

Jeżeli jesteś naszym pracownikiem, absolwentem lub studentem i chcesz się pochwalić swoimi osiągnięciami zawodowymi lub naukowymi, zapromować swoją działalność branżową, związaną z wymienionymi wyżej dziedzinami to napisz na adres mailowy dr. Sławoja Tanasia: slatan@geo.uni.lodz.pl. Umieścimy je!

Maciej Kronenberg, Aleksandra Jonas - Centrum Inicjatyw Na Rzecz Rozwoju REGIO

Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju REGIO to organizacja łódzka działająca w obszarze turystyki i kultury. Projektują szlaki turystyczne, tworzą opracowania badawcze, wydają książki oraz gry planszowe a oprowadzając po Łodzi budują jej wizerunek wśród zagranicznych dziennikarzy, naukowców a także samych mieszkańców.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku.
mgr Michał Pisarski - Yoyo Factory Polska

Yoyo to doskonała forma spędzania czasu wolnego, gdzie brak jest ograniczeń co do zabawy, niezależnie od wieku, zdolności manualnych, dlatego yoyować można całą rodziną. Poza dystrybucją produktów YoYoFactory prowadzimy SklepYoYo.pl, produkcję własnego sprzętu (Nolimit Lifestyle), udzielamy pokazy na terenie całego kraju, a także prowadzimy warsztaty dla wszystkich pozytywnie zakręconych osób. Do największych sukcesów w zeszłym roku chciałbym wskazać występ swojego podopiecznego - Marcela Ołubka w programie Mam Talent, gdzie udało mu się zajść do finałowego odcinka.
mgr Joanna Orzechowska - "Podwórka Piotrkowskiej - przewodnik"

Joanna Orzechowska zaprasza do zapoznania się z przewodnikiem "Podwórka Piotrkowskiej".
Michał Markowicz - Strefa Potrzeb Kulturalnych "U Milscha"

Michał Markowicz zaprasza do kawiarni "U Milscha - Strefa Potrzeb Kulturalnych", której jest współwłaścicielem.
mgr Marta Wawrzyniak, dr Maciej Kronenberg, mgr Jakub Wawrzyniak, mgr Aleksandra Jonas
Szlak dziedzictwa filmowego Łodzi


Twórcą projektu SZLAK DZIEDZICTWA FILMOWEGO ŁODZI jest stowarzyszenie Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju "Regio", którego członkami i założycielami są Maciej Kronenberg, Marta Wawrzyniak, Jakub Wawrzyniak i Aleksandra Jonas. czytaj dalej »»
logo Lodzkie.pl
dr Marzena Makowska-Iskierka
Nagroda Maszałka Województwa Łódzkiego za najlepszą rozprawę doktorską 2010
XI edycja konkursu na najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim. Wśród laureatów była dr Marzena Makowska-Iskierka z tematem rozprawy "Procesy urbanizacyjne na terenach turystyczno - wypoczynkowych strefy podmiejskiej Łodzi." Gratulacje autorom wyróżnionych opracowań złożył Włodzimierz Fisiak, Marszałek Województwa Łódzkiego.
mgr Anna Mokrosińska-Fudała - Grupa Fabricum i Muzeum Fabryki


Pani magister Anna Mokrosińsk-Fudała jest absolwentką "geografia turyzmu i hotelarstwa". Obecnie jest właścicielem Grupy Fabricum oraz zarządcą i głównym administratorem Muzeum Fabryki w Łodzi.
dr Jarosław Kazimierczak - Gabinet Trychologiczny "Martha ORCHIS"


W naszym gabinecie trychologicznym Martha ORCHIS w sposób profesjonalny zajmujemy się pielęgnacją skóry głowy i włosów, jesteśmy autoryzowani przez Polskie Centrum Trychologii oraz Klinikę Włosa w Szwecji, bezpośrednio współpracujemy z Pomorskim Centrum Trychologii Voulgaris Hair. Zabiegi wykonujemy przy użyciu profesjonalnych kosmetyków: Orising, Eliokap, Hair Loss System, Sea Complex, Helianthi's.
Logo Uniwersytetu Łódzkiego
Logo Wydziału Nauk Geograficznych
Polskie Towarzystwo Geograficzne Logo
Logo Łódzkiego Towarzystwa Naukowego
Logo International Geographical Union
Association for Tourism and Leisure Education Logo
Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego